Od znalezienia wymarzonego miejsca na ziemi do zakupu prowadzi długa i dość skomplikowana droga. Droga w trakcie której czeka na Ciebie wiele pułapek, a decyzje podjęte w tym czasie często ciągną się za nami latami.

Spokojnie, moim celem nie jest wywołanie w Tobie niepotrzebnego dodatkowego stresu. Piszę to, byś miał/a świadomość zagrożeń, by euforia towarzysząca kupnie własnego mieszkania nie przyćmiła Twojego rozsądku.

O tym, jak powinna wyglądać idealna ścieżka kredytobiorcy, zamieściłem wpis na swoim blogu:

Idealna ścieżka kredytobiorcy.

Moim priorytetem jest bezpieczne przeprowadzenie Ciebie przez cały proces zakupu nieruchomości – od sprawdzenia stanu prawnego przez pozyskanie finansowania do odbioru nieruchomości.

Sam kredyt hipoteczny jest rozwiązaniem , które może pomóc Tobie w realizacji tego celu. Wybór odpowiedniego produktu nie jest prostym zadaniem – różnorodność ofert, skomplikowane procedury oraz niejasne sformułowania w umowach kredytowych­ sprawiają, że trudno jest wybrać ofertę dopasowaną do naszych oczekiwań.

Moim zadaniem jest sumienne wyjaśnienie wszelkich niejasności oraz dobór optymalnej oferty. Jestem osobą mobilną, która w razie potrzeby dojedzie na spotkanie z Tobą. Wszystkie moje usługi związane z uzyskaniem kredytu hipotecznego są bezpłatne. Dodatkowo gwarantuję uzyskanie najlepszej dostępnej oferty na rynku. Dlaczego jest to tak ważne dowiesz się z mojego wpisu na blogu:

Jak stracić 50 tys. na kredycie hipotecznym

Dodatkowo pomagam w uzyskaniu dopłat MDM, które pozwolą rozwiązać problem wkładu własnego przy zakupie nieruchomości. Więcej o programie MDM piszę w moich artykułach na blogu:

Nowy MDM, czyli wkład własny dla każdego !

Nowy MDM – kupisz tylko wybrane mieszkania

Wysokość dopłat MDM dla Gorzowa

Wysokość dopłat MDM dla Barlinka

Jak kupić DOM z dopłata MDM

Dzięki współpracy z Biurem A&K Nieruchomości mogę również zapewnić moim klientom bezpieczeństwo transakcji pod nadzorem sprawdzonego i cenionego pośrednika w obrocie nieruchomościami Anną Kozak z licencją zawodową nr 19 845

AK-nieruchomosci

Poniżej opisałem podstawowe produkty hipoteczne. Każdy z nich posiada swoją specyfikę, dlatego też szczegółowych wyjaśnień udzielę osobiście.

FindHome

Kredyt hipoteczny

Jest to standardowy kredyt przeznaczony na zakup mieszkania, domu, działki, prace remontowe lub budowę domu. Jest to kredyt długoterminowy, którego spłata zabezpieczona jest hipoteką. Jest to obecnie najtańszy produkt finansowy na rynku ! Ważne jest jednak, aby wybrać najlepsza dostępna ofertę na rynku, więcej opisuję na blogu: Jak stracić 50 tys. na kredycie hipotecznym ?

Pożyczka hipoteczna

Pozwala uzyskać środki finansowe na dowolny cel. Ze względu na zabezpieczenie w postaci hipoteki ­ jest zdecydowanie tańsza niż kredyt gotówkowy. Istnieje możliwość zaciągnięcia tego kredytu na dłuższy okres kredytowania, co skutkuje niższą ratą miesięczną.Jest to kredyt na dowolny cel – nie ma potrzeby informowania Banku o jego przeznaczeniu !

Kredyt refinansowy
Jeżeli dotychczasowe warunki kredytu hipotecznego , nie są satysfakcjonujące dla Ciebie, to ­zapraszam do kontaktu. Umówimy się na spotkanie na którym przeanalizujemy Twoją obecną umowę kredytową. Pozwoli nam to na przeanalizowanie zawartych w umowie warunków i zamianę na korzystniejsze. Dynamiczna sytuacja na rynku finansów oraz zmiana ofert w Bankach najprawdopodobniej pozwolą na zamianę kredytu na tańszy.

 

Kontakt:

Maciej Kukawski

Tel. 667 995 271

e-mail: biuro@opiekunportfela.pl

Gorzów Wlkp., ul. Wełniany Rynek 6/4

Barlinek ul. Wodna 2