Wizualizacja 1

Firma „JM Development” S.C. z siedzibą w Barlinku oferuje na sprzedaż jednorodzinne domy mieszkalne w zabudowie bliźniaczej wraz z infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu. Małe domy mieszkalne to idealny zamiennik mieszkania w bloku.

W pierwszym etapie inwestycji planuje się budowę czterech z ośmiu budynków z dwoma lokalami mieszkalnymi w każdym z budynków w zabudowie bliźniaczej. Termin rozpoczęcia I etapu inwestycji to II kwartał 2016 roku. Docelowo, w kolejnych etapach inwestycji, na terenie „Osiedla pod Jabłonią” planuje się sukcesywną budowę budynków mieszkalnych, o łącznej ilości 26. Domy zaprojektowane zostały w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne, posiadają prostą i nowoczesną formę, a ich wykonanie cechować się będzie najwyższą jakością. Cena 369 tys. zł (w tym 10 tys. zł stanowiące udział w drodze wewnętrznej).

Mieszkania oddawane będą w standardzie developerskim, co daje nabywcy możliwość na dowolną aranżację wnętrz. Istnieje możliwość zaproponowania własnych rozwiązań, które zostaną przez wykonawcę uwzględnione.

Wizualizacja_2

Lokalizacja osiedla łączy miejskie możliwości z podmiejskim klimatem, zapewniając przyszłym mieszkańcom komfort i oszczędność czasu, przy jednoczesnym odpoczynku od miejskiego zgiełku. Jest to miejsce dla osób, które cenią sobie zarówno poczucie swobody i prywatność, jak również życie w mieście zapewniające dostęp do wszelkich udogodnień pozwalających na codzienne życie. Spokojna okolica miasta, wygoda oraz łatwa i szybka komunikacja z centrum miasta, jak również solidne wykończenie domów i szybkie połączenie komunikacyjne to jedne z wielu cech charakteryzujących „Osiedle pod Jabłonią” i zachęcające do skorzystania z naszej oferty.

Wizualizacja_3

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie dewelopera: Osiedle pod jabłonią